Digitale magazine 'Het Werkt' verschenen

Tijdschrift Het Werkt

Het digitale magazine ‘Het Werkt’ is verschenen. Het magazine heet ‘Het Werkt’ omdat het werken aan de strategische doelen van Kentalis mooie resultaten oplevert voor onze leerlingen en cliënten. In het magazine delen we mooie en inspirerende manieren waarop Kentalis samenwerkt; zowel intern als extern.

In het magazine kun je verder lezen over de samenwerking met externe organisaties in Twente (KiECON). Of een filmpje kijken over de samenwerking tussen ouder, kind en logopedist Nina van Kentalis bij onze vroegbehandeling. Onderwijs, Zorg en de Academie werken samen aan de lees- en schrijfvaardigheid van onze leerlingen volgens Masterplan Geletterdheid. Twee (oud-)mbo’ers delen hun ervaring over de begeleiding tijdens studie én loopbaan. En dankzij de samenwerking tussen zorgprofessionals, leerkrachten en ouders draaien we een pilot op Weerklank om onderwijs op een zorglocatie mogelijk te maken.