Locaties

We hebben audiologische centra, zorglocaties en scholen door heel Nederland. Bekijk het overzicht. Heb je vragen, bijvoorbeeld over een locatie of het aanmeldproces? Neem contact met ons op via 0800 53 68 25 47 (gratis) of info@kentalis.nl.

Theerestraat 42
5271GD
Sint-Michielsgestel
acsecretariaat@kentalis.nl
073 558 87 55

Tivolilaan 205
6824BV
Arnhem
acgelderland@kentalis.nl
026 352 57 77

Westeinde 128
2512HE
Den Haag
acdenhaag@kentalis.nl
070 384 83 00

Castilielaan 8
5629CH
Eindhoven
aceindhoven@kentalis.nl
040 264 70 00

Castilielaan 8
5629CH
Eindhoven
aceindhoven@kentalis.nl
040 264 70 00

Liduinahof 35
5281AD
Boxtel
info@kentalis.nl
073 553 60 70

De Hoef 90
5242CN
Rosmalen
info@kentalis.nl
073 553 60 70

Randstad 22-175
1316BM
Almere
aanmeldingamsterdam@kentalis.nl
036 535 90 30

Derkinderenstraat 1
1062 BE
Amsterdam
aanmeldingamsterdam@kentalis.nl
020 617 18 14

Jan Buschstraat 6
8022DZ
Zwolle
aczwolle@kentalis.nl
050 533 19 11

Slotemaker de Bruineweg 248
6531MV
Nijmegen
acnijmegen@kentalis.nl
024 350 11 65

Hoendiep 1
9718TA
Groningen
acgroningen@kentalis.nl
050 533 19 31

Nassaustraat 20
7513 BW
Enschede
acenschede@kentalis.nl
026 352 59 51

Dr. Kyperlaan 54
5142 TD
Waalwijk
info@kentalis.nl
073-5588755

Paardeweide 3b
4824EH
Breda
acbreda@kentalis.nl
076 598 63 40

Albert Verweystraat 2
5921AZ
Venlo-Blerick
venlo@kentalis.nl
077 397 99 10

Schaepmanstraat 21
4463SC
Goes
acgoes@kentalis.nl
0113 27 33 60

Vlampijpstraat 78
3534AR
Utrecht
aanmeldingutrecht@kentalis.nl
030 275 33 33

Vondelstraat 220
7002AW
Doetinchem
info-doetinchem@kentalis.nl
026 352 59 50

Henri Dunanstraat 1
5223 GZ
Den Bosch
info@kentalis.nl
073 553 28 26